Apartmán - Luxury jednoizbový
2-lôžková izba s manželskou posteľou
Penzión Luxor
Penzión Luxor
Penzión Luxor
Penzión Luxor
Penzión Luxor
Penzión Luxor
1-lôžková izba
2-lôžková izba Comfort s 2 oddelenými lôžkami
Penzión Luxor
Penzión Luxor
Penzión Luxor
Penzión Luxor
Apartmán - mezonet
+10 zdjęcia
Ing. Anton RijákWłaściciel nie mieszka w obiekcie
+421 903 379 xxx
Max. 11 osóbw tym 2 dostawki
3 pokoje, 2 apartamenty
5 sypialniłazienek , 5x WC
Psy nie są dozwolone.
bezpłatny parking
dla rodzin z dziećmi
dla grup
dla dwojga
z miejscami do siedzenia na zewnątrz
z ogrodzonym terenem
ze śniadaniem
bez jedzenia

Kalendarz dostępności

Kwaterodawca nie aktualizuje kalendarza dostępności.

O zakwaterowaniu

Przy obiekcie: Miejsca do siedzenia na zewnątrz, Taras
parkowanie: parkowanie na obiekcie
Lokalizacja: W mieście
Narciarstwo: Ośrodek narciarski Zochova Chata (27 km)
Kąpiel: Akwapark Trnava (1,5 km)
Zamek / Pałac: Fortyfikacja Leopoldov (19,4 km),
Jaskinia: Driny (21,9 km)
Wszystkie atrakcje

Pensjonat LUXOR. Twój komfort w Trnavie.

Pension Luxor znajduje się w mieście Trnava (powiat Trnava). 3 pokoje i 2 apartamenty pomieszczą 11 osób (w tym 2 dostawki) w 5 sypialniach (5 łazienek, 5x WC). Można zakwaterować kilka niezależnych grup. Pobyt z psem nie jest dozwolony. Oferujemy śniadania. Na zewnątrz znajdują się taras i miejsce do siedzenia na zewnątrz. Działka jest ogrodzona. Parking dostępny dla 5 samochodów przy obiekcie.Czytaj więcej...

Podstawowe informacje

Przyjazd na pobyt:od 14:00 - do 20:00
Wyjazd z pobytu:od 10:00 - do 11:00
Opcje parkowania:5 miejsc parkingowych, na obiekcie, (Parking strzeżony, Parking bez barier), bezpłatne (w pełni wliczone w cenę zakwaterowania)
Czy właściciel mieszka w budynku?Budynek posiada recepcję
Pobyt ze zwierzątkiem domowym?Niedozwolony
Czy zakwaterowanie jest ogrodzone?TAK, nieruchomość jest ogrodzona
Czy zakwaterowanie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych?NIE, budynek nie jest dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Ogrzewanie:Gaz
Czy palenie jest dozwolone w obiekcie?Palenie wewnątrz budynków jest ZABRONIONE.
Zasięg telefonu:Telekom, 4ka, O2, Orange
Opcje wyżywienia:Ze śniadaniem, Bez jedzenia
Nie akceptujemy:Zwierzęta domowe
GPS:48.378751, 17.572892 pokaż na mapie
Regiony:Trnavsko, Bratislava a okolie, Považie, Malé Karpaty, Dolné Považie, Chránené územie Malé Karpaty , Západné Slovensko
Sklep:10 m
Restauracja:150 m
Pociąg (stacja kolejowa):1,5 km
Przystanek (autobusowy):30 m

Wyposażenie

Łącze internetowe w budynku:Tak, Wi-Fi
Na terenie obiektu/na terenie obiektu:Taras, Miejsca do siedzenia na zewnątrz
Usługi dodatkowe w obiekcie:Możliwość płacenia kartą kredytową, Przyjęcie, Żelazo
Zakwaterowanie jest odpowiednie dla:Dla rowerzystów, Dla wymagających, Dla podróżujących służbowo, Dla rodzin z dziećmi, Dla seniorów, Dla grup, Dla turystów, Dla czterech
Zakwaterowanie jest odpowiednie dla:Aktywny urlop, Na wiosenną przerwę, Na lato, Na zimowe wakacje, Pobyty weekendowe

Najczęściej zadawane pytania

Co wyróżnia Państwa zakwaterowanie? Dlaczego potencjalny klient powinien wybrać Twoje zakwaterowanie?
indywidualne podejście do każdego gościa.
Jaka jest odległość Penzión Luxor od najbliższego miejsca do pływania?
10 minut pieszo
Kiedy i w jaki sposób opłacane jest zakwaterowanie?
Płatność odbywa się przy zameldowaniu
Kiedy jest zakwaterowanie? Penzión Luxor bezpłatny?
Dostępne daty znajdziesz w kalendarzu dostępności.
Jaką pojemność ma zakwaterowanie? Penzión Luxor?
3 pokoje a 2 apartamenty mieści 11 osób (w tym 2 dostawki). W obiekcie mogą zakwaterować się liczne niezależne grupy gości.
Umożliwia zakwaterowanie Penzión Luxor zostać z psem? Ile się płaci za psa?
Pobyt ze psem jest niedozwolony.
Jaka jest cena za pobyt w kwaterach? Penzión Luxor?
Ceny noclegów Penzión Luxor mogą się różnić (np. w zależności od terminu twojego pobytu lub liczby osób). Oblicz dokładne ceny tutaj.
Jaka jest minimalna liczba nocy w obiekcie Penzión Luxor?
Minimalna liczba nocy pobytu w obiekcie Penzión Luxorzmienia się w zależności od daty twojego pobytu. Oblicz dokładne ceny tutaj.

Atrakcje w pobliżu

Ing. Anton Riják
Właściciel nie mieszka w obiekcie
+421 903 379 ... wyświetlić numer